Przysmak dla psów Royal Canin Educ 50 g – 30 szt.

Promocja obowiązuje do odwołania!

Potrzebny Ci smaczny i zdrowy przysmak dla psa, dzięki któremu należycie nagrodzisz swojego pupila? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś odpowiedniego, kup już teraz Educ Royal Canin w praktycznych 50 g. saszetkach. Doskonale nadaje się zarówno dla małych szczeniaków, jak i dorosłych zwierząt, choć oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednim dawkowaniu oraz nie przekraczaniu zalecanych ilości. Nagroda dla psów pomoże Ci wychować posłusznego zwierzaka.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 30 szt

Royal Canin Educ przysmak do szkolenia psów (50g x 30szt) – 123 zł

Zdrowy przysmak dla psów do nauki

Chcesz uszczęśliwić swojego domowego pupila, nagrodzić go za coś czasem, okazać przywiązanie? Zamów więc dla niego psi przysmak Royal Canin, który nie tylko ma doskonały smak, ale równocześnie jest bardzo zdrowy i zawiera dobroczynne składniki, między innymi witaminy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój przyjaciel dostaje to, co najlepsze, taka nagroda dla pieska na pewno pomoże w jego wychowaniu.

Royal Canin Educ -zalety przysmaku dla szczeniaków, psów dorosłych

Masz młodego pieska i zamierzasz go dobrze wytresować? Jeżeli tak, to w takim razie mamy świetny przysmak dla szczeniaków, który doskonale nadaje się na nagrodę dla małego ulubieńca. Posiada on wiele istotnych zalet, z których kilka wymieniamy poniżej, choć oczywiście nie jest to jeszcze wszystko, co warto mieć na uwadze.

  • Zestaw witamin dla psa – zwiększona została tam zwłaszcza ilość witaminy E i C, które są bardzo ważne w codziennym funkcjonowaniu zwierzęcia i pomagają mu zachować dobrą formę, witalność i radość – koniecznie się o tym przekonaj.
  • Niska zawartość energii – a to znaczy, że zastosowanie tego przysmaku nie będzie miało większego wpływu na codzienną dietę oraz ilość dostarczanych zwierzęciu kalorii, co pozwoli zachować mu odpowiednią wagę i formę.
  • Wyborny smak karmy – to właśnie on sprawia, że każdy piesek będzie bardzo szczęśliwy dostając w nagrodę taki smakowity kąsek. Na pewno pomoże to w jego właściwym ułożeniu i wzmocni pożądane zachowania.

Należy jednak też pamiętać o tym, że ta nagroda do nauki szczeniąt nie jest zwykłą karmą i nie wolno przesadzać z jej dawkowaniem. Tu najlepiej trzymać się zaleceń producenta. Poza tym gratyfikacja zbyt często otrzymywana może stracić wartość.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>