Karma Royal Canin Mini Sterilised – 8 kg (małe psy)

Promocja obowiązuje do odwołania!

Nie wiesz jaka karma dla psów wysterylizowanych niewielkich rozmiarów jest najlepsza? W takim razie mamy dla Twojego małego pupila coś odpowiedniego. Koniecznie wypróbuj jak zadziała na niego markowa karma Royal Canin Mini Sterilised przeznaczona właśnie dla czworonogów poddanych wcześniej temu zabiegowi. Odpowiednio dobrana receptura zapewni mu energię, witalność, pozwoli pokonywać wyzwania. Żywienie psów po sterylizacji nie jest wcale proste.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 8 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 1,5 kg

Karma dla psów po sterylizacji Royal Canin Mini Sterilised

Karma dla małych psów sterylizowanych

Jeżeli posiadasz w domu takiego zwierzaka, to zapewne już wiesz, że nie jest prostą sprawą żywienie małych psów po sterylizacji, albowiem po tym zabiegu mają one pod wieloma względami inne potrzeby, niż ich niepoddani tej operacji pobratymcy. Dla właśnie takich czworonogów przeznaczona jest opracowana przez naukowców oraz weterynarzy Mini Sterilised Royal Canin 8 kg – w ekonomicznej, wielkiej paczce, która wystarczy na długo, a co również ważne, zostanie do Ciebie wysłana za darmo.

Karma dla psów po sterylizacji Royal Canin Mini Sterilised – zalety

Nie wiesz jaka jest dobra karma dla małych psów wysterylizowanych, a masz takiego w domu i chcesz możliwie dobrze o niego zadbać? W takim razie nie masz zbyt dużego wyboru, a jedną z najlepszych opcji wydaje się być produkowana przez jedną z najbardziej znanych firm na rynku karma Mini Sterilised Royal Canin. Ma ona wiele istotnych zalet, z których kilka przykładowych wymieniamy poniżej.

  • Zdrowe uzębienie psa – dzięki temu pożywieniu w mniejszym stopniu osadza się kamień nazębny, a to przez dodatek polifosforanu sodu, który wiąże zawarty w ślinie wapń. Pomaga również specjalna konstrukcja krokieta.
  • Zapewnia uczucie sytości – dzięki temu ograniczone zostaje łaknienie oraz uczucie głodu między posiłkami, a to z kolei wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowej wagi ciała i pozwala odpowiednio ją kontrolować, co jest ważne.
  • Odpowiednia wartość odżywcza – została ona zapewniona dzięki dobraniu optymalnego składu i ilości kalorii, które są zwierzęciu dostarczane. To pozwala zachować na co dzień radość i energię, której po sterylizacji często ubywa.

Ale to tylko kilka plusów, które wiążą się z tym produktem dla psów starszych niż 10 miesięcy oraz ważących ważących mniej niż 10 kilogramów. W rzeczywistości jest ich jeszcze więcej, dlatego właśnie sucha karma Mini Sterilised jest tak bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie mówiąc już o tym, że jest ono niezwykle wygodne oraz praktyczne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>