Karma Royal Canin Medium Junior – 15 kg (młode psy)

Promocja obowiązuje do odwołania!

Nie wiesz jak karmić średnie młode psy, czyli takie, które skończyły już dwa miesiące, ale nie mają jeszcze roku, a kiedy dorosną będą ważyły między 11 a 25 kg? Jeśli tak, to mamy pożywienie, które powinno być dla niego odpowiednie. To Royal Canin Medium Junior przygotowane dokładnie dla takich zwierzaków. Dzięki odpowiednim składnikom właściwie rozwijają się kości oraz chroniony jest przewód pokarmowy i nie tylko to. Jest to świetna karma dla szczeniąt średnich psów.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 15 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 10 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 4 kg

Karma dla młodych psów średnich Royal Canin Medium Junior

Dobra karma dla młodych psów Medium Junior

 
Uważasz, że karmienie podrośniętych szczeniąt jest zbyt trudne i Cię przerasta? Faktycznie lepiej nie przygotowywać pożywienia domowego i zdać się na specjalistów. Jeżeli Twój pupil ma od 2 do 12 miesięcy, a gdy dorośnie jego waga będzie się mieściła w przedziale 11 do 25 kilogramów, to karma Medium Junior firmy Royal Canin będzie dla niego właściwa. Co więcej, jej zakup w prezentowanym tutaj dużym czyli też ekonomicznym 15-kilogramowym opakowaniu wychodzi również całkiem niedrogo, a gdy dodać do tego także to, że przy tej paczce obowiązuje darmowa wysyłka, to wychodzi jeszcze taniej, dźwiganie jej samodzielnie ze sklepu nie ma większego sensu.

Royal Canin Medium Junior – zalety karmy dla młodych psów

Czy nie tak dawno w Twoim domu pojawił się nowy, czworonożny członek rodziny i zastanawiasz się czym karmić młodego średniego psa w taki sposób, aby zdrowo się rozwijał i był pełen energii? Jeżeli chcesz żeby maluchowi niczego nie brakowało i był radosny oraz szczęśliwy, to w takim razie koniecznie poznaj przynajmniej najważniejsze zalety karmy Medium Junior i dowiedz się dlaczego właśnie ją warto zamówić. Kilka z nich wymieniamy poniżej, choć oczywiście nie są to jeszcze wszystkie jej plusy.

  • Chroni przewód pokarmowy – to specjalne składniki zapewniają prawidłowy przebieg trawienia, dbają o utrzymanie odpowiedniej flory bakteryjnej, a do tego także zapobiegają biegunkom, które mogą być niebezpieczne.
  • Prawidłowy rozwój kości – sprawa istotna dla młodego zwierzaka oraz jego późniejszego życia. Odpowiednie proporcje wapnia i fosforu pozwolą zapewnić mu prawidłowy i zdrowy wzrost szkieletu, a także dorosłe życie w dobrej formie.
  • Poprawa odporności szczeniaka – ważne zwłaszcza w młodym wieku, kiedy jest on szczególnie narażony na różnego rodzaju infekcje, które mogą być groźne. To wszystko dzięki aktywizacji naturalnych mechanizmów ochronnych.

Jednak to oczywiście jeszcze nie są wszystkie powody, dla których warto wybrać taką właśnie karmę Royal Canin Medium Junior, bo jest ich znacznie więcej, a chyba najważniejszy jest taki, że Twój pies będzie naprawdę zdrowy i zadowolony. Nie zastanawiaj się więc dłużej, ale złóż zamówienie i czekaj na paczkę, która trafi prosto do Twojego domu. W końcu żywienie wyrośniętego szczenięcia nie musi być trudne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>