Karma Royal Canin Medium Adult – 15 kg (dorosłe psy)

Promocja obowiązuje do odwołania!

Potrzebna Ci dobra karma dla średniego psa, która pozwoli mu zachować zdrowie i dobrą kondycję? Jeśli ma on więcej niż rok, ale mniej niż 7 lat i waży od 11 do 25 kg, to w tej sytuacji najlepsza będzie dla niego chyba Royal Canin Medium Adult przeznaczona właśnie dla takich zwierzaków. Zbiera ona świetne opinie dzięki temu, że pomaga utrzymać optymalną masę ciała, sprzyja prawidłowemu trawieniu, a do tego czworonogi ja lubią. Żywienie dorosłych psów może być proste.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 15 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 10 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 4 kg

Karma dla dorosłych średnich psów Royal Canin Medium Adult

Dobra karma dla dorosłych psów Medium Adult

 
Zastanawiasz się nad tym jaka karma dla średniego psa, który ukończył już rok życia jest najlepsza? Jeżeli masz takiego czworonoga w domu i nie skończył on jeszcze 7 lat, to w takim razie mamy coś, co będzie dla niego odpowiednie, po prostu wybierz dla niego Medium Adult 25 i zobacz jaki da to efekt. Zawarte w niej składniki zaspokajają właściwie większość potrzeb zwierzęcia, a istotnym plusem jest tu także to, że jeżeli zamówisz dużą 15 kilogramową paczkę, to do tego dostanie Ci się wysyłka gratis, czyli wychodzi jeszcze taniej, a wielkiego i ciężkiego pakunku nie trzeba taszczyć ze sklepu.

Royal Canin Medium Adult – zalety karmy dla średnich piesków

Zastanawiasz się nad tym jak karmić średniego psa, który jest już dojrzały? Chcesz żeby zachował szczenięcą chęć do zabawy oraz wigor, a jednocześnie pragniesz żeby był zdrowy i w świetnej kondycji przez długie lata? Jeżeli tak to w takim razie najlepiej poznaj wszystkie istotne zalety Medium Adult i przekonaj się dlaczego warto kupić właśnie ją. Część z nich wymieniamy poniżej, opłaca się je dokładnie poznać.

  • Jest to karma o świetnym smaku dzięki temu, że zawiera głównie naturalne substancje aromatyczne. Do tego także specjalny kształt krokieta sprawia, że czworonogi uwielbiają je chrupać – efekty na pewno szybko zobaczysz.
  • Wzmacnia naturalną odporność psa – ma to istotne znaczenie również w przypadku dorosłych osobników i ich delikatnych organizmów. To specjalne składniki pobudzają naturalne mechanizmy obronne do sprawnego działania.
  • Utrzymanie właściwej masy ciała – także niezwykle istotne, bo otyły psiak jest tak samo narażony na różnego rodzaju choroby, jak na przykład otyły człowiek czy inna istota, która zbyt dużo waży. Kontrola wagi to duży plus.

To jednak jeszcze nie są wszystkie pozytywy wynikające ze stosowania Medium Adult, jeśli chcesz poznać je wszystkie, to najlepiej zacznij od tego, że zaczniesz nią żywić swojego czworonoga. Przekonaj się jak dobry wpływ może mieć na niego to, co jada na co dzień. Da się dobrze karmić dorosłego psa, specjaliści z Royal Canin o tym wiedzą najlepiej i warto zdać się na ich doświadczenie dla dobra naszego ulubieńca.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>