Karma Royal Canin Mini Exigent dla wybrednych -4 kg

Promocja obowiązuje do odwołania!

Zastanawiasz się czym karmić wybrednego małego psa? Skoro tak, to możliwe, że znajdziesz tu odpowiedni produkt, który spełni oczekiwania Twojego pupila. Jeśli Twój grymaszący ulubieniec ma powyżej 10 miesięcy i waży mniej niż 10 kg to Mini Exigent Royal Canin jest właściwym pokarmem właśnie dla niego. Jej woń sprawia, że większość psiaków nie może się oprzeć, a do tego jest zdrowa, opakowanie 4 kg starczy na długo. Ta karma dla psów grymaszących to dobry wybór.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 4 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 2 kg

Karma dla wybrednych psów Royal Canin Mini Exigent

Dobra karma dla wybrednych psów dorosłych

Nie wiesz jak karmić wybrednego psa niewielkich rozmiarów? Jeżeli nie waży on więcej niż 10 kilogramów oraz nie jest już szczeniakiem, czyli jest w wieku powyżej 10 miesięcy, to mamy coś, co idealnie się dla niego sprawdzi. Zamów dla swojego małego czworonożnego przyjaciela 4 kg Mini Exigent Royal Canin i przekonaj się jak szybko teraz będą znikały posiłki z jego miseczki, które dodatkowo dodadzą mu wiele wigoru.

Małe psy wybredne – karma Royal Canin Mini Exigent i jej zalety

Nie jest wcale zadaniem łatwym karmienie psa który nie chce jeść, ale nie jest to również niewykonalne, wystarczy tylko zastosować odpowiednie środki, które skłonią zwierzę do prawidłowego odżywiania. Niezwykle pomocna może się w tym okazać właśnie karma Mini Exigent idealnie pobudzająca apetyt i sprawiająca, że każdy posiłek staje się przyjemnością. Posiada ona zalety, z których kilka wymieniamy niżej.

  • Apetyczny dla psa zapach – kluczowy element pomagający tym zwierzętom wybrać odpowiednie dla siebie pożywienie. Zastosowane naturalne aromaty na pewno pobudzą jego apetyt i sprawią, że miska zostanie opróżniona z radością.
  • Właściwy kształt krokieta – to również jest istotne, ponieważ dla psów ważne jest też wrażenie wyczuwane podczas gryzienia. W chrupiącej otoczce znajduje się miękki, pobudzający dodatkowo do jedzenia środek – one to uwielbiają.
  • Sposób na zdrową i lśniącą sierść – to dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych składników, które do tego pozwalają regulować przemianę tłuszczu, a także korzystnie wpływają na układ nerwowy, bo zdrowie też się przecież liczy.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to warto zaznaczyć, że opisywana przez nas tutaj 4 kg karma dla małych psów jest też wyborem ekonomicznym, ponieważ większe opakowanie starczy na dłużej i w konsekwencji wychodzi taniej niż mniejsze. Warto wybierać sprawdzone rzeczy od uznanego producenta, bo niejako jest to gwarancją jakości, a w Royal Canin jest ona priorytetem, oni wiedzą jak ważny jest Twój pies.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>