Karma Royal Canin Maxi Adult dla dużych psów -15 kg

Promocja obowiązuje do odwołania!

Zastanawiasz się może jaka karma dla dużych psów dorosłych jest najlepsza? Jeśli tak, to chyba mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Nie zwlekaj, zamów już teraz Royal Canin Maxi Adult 26 w 15 kilogramowym opakowaniu i przekonaj się jak bardzo uszczęśliwisz tym swojego zwierzaka. Jest ona przeznaczona dla zwierząt o masie od 26 do 45 kilogramów i mających więcej niż 15 miesięcy życia. Można więc powiedzieć, że jest to np. idealna karma dla Owczarków Niemieckich itp.

ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 15 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 10 kg
ZAMÓW KARMĘ DO DOMU – 4 kg

Karma dla dużych dojrzałych psów Royal Canin Maxi Adult 26

Karma dla psów dorosłych Royal Canin Maxi Adult 26

Przy zamówieniu dużej paczki należy się również wysyłka gratis, a to znaczy, że do podanej ceny nie są już doliczane żadne dodatkowe opłaty, więc to bardzo dobra oferta, zwłaszcza, że nie trzeba dźwigać tego wielkiego oraz dosyć ciężkiego worka. Nie zwlekaj więc, ale już teraz zamów 15 kg Maxi Adult 26 Royal Canin, wszystko zajmuje tylko chwilę, to chyba najwygodniejszy ze sposobów na robienie tego rodzaju zakupów.

Royal Canin Maxi Adult: zalety karmy dla dorosłych psów dużych ras

Dobór odpowiedniej karmy dla dużego dorosłego psa nie jest wcale sprawą prostą, ponieważ musi ona spełniać sporo specyficznych kryteriów oraz zawierać odpowiednie składniki niezbędne dla zdrowia takiego właśnie zwierzęcia. Dlatego właśnie wyborem idealnym jest tu 15-kilogramowa Maxi Adult Royal Canin, która zaspokaja niemal wszystkie potrzeby Twojego czworonożnego przyjaciela, a kilka jej największych zalet wymieniamy poniżej, choć oczywiście nie są to jeszcze wszystkie plusy tego pożywienia.

  • Jest to karma na zdrowe stawy psa, a to dzięki skoncentrowanej zawartości glukozaminy i chondroityny, czyli składników, które pozwalają regenerować się chrząstkom oraz pozwalają utrzymać je w dobrej formie przez długie lata.
  • Dobrze dobrany smak dzięki użyciu naturalnych składników, odpowiednio wyselekcjonowanych. To pozwoli nawet tym osobnikom bardziej wybrednym i obdarzonym gorszym apetytem rozsmakować się i wrócić do świetnej formy.
  • Prawidłowa praca serca psa, czyli najważniejszego organu pupila dzięki odpowiednio zbilansowanemu dodatkowi tauryny korzystnie wpływającemu na pracę mięśnia sercowego. To również jest ważny argument przemawiający za wyborem właśnie tego produktu.

Jednak to oczywiście nie wszystkie znaczące plusy wynikające z używania markowej, opracowanej przez specjalistów karmy Maxi Adult, naprawdę jest ich znacznie więcej, więc warto zainwestować i cieszyć się szczęściem czworonożnego przyjaciela.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>