Oponeo – wielka wyprzedaż opon

Promocja obowiązuje do 13.12.2010!

Na pewno widzisz, że za oknem pogoda coraz brzydsza. Wraz z nią pogarszają się również warunki na drogach. Dlatego aktualnie masz szansę kupić tanie opony zimowe znanych producentów. Sprawdź ile teraz zyskasz w serwisie Oponeo.pl i zacznij jeździć bezpiecznie – pomyśl o sobie i najbliższych Ci osobach. Właściwie dobrane ogumienie zwiększy z pewnością również komfort jazdy.

ZOBACZ OFERTĘ W SKLEPIE

Nie wiesz jeszcze gdzie kupić tanie opony zimowe? A czasu zostało już coraz mniej, bo pierwszego śniegu można spodziewać się lada dzień. Jeśli tak, to w takim razie sprawdź najnowszą wyprzedaż Oponeo i przekonaj się jak tanio robi się zakupy w internecie. ZOBACZ OFERTĘ W SKLEPIE i poznaj wszystkie wynikające z niej korzyści. Przeceniony asortyment jest naprawdę duży np. Barum Polaris, tanie opony Dębica Frigo, Fulda Kristall, Uniroyal, Dunlop oraz Michelin w promocji, a to oczywiście jeszcze nie wszystko. Teraz oszczędzanie jest niezwykle proste!

Zdarzyło Ci się kiedyś odwiedzić sklep internetowy Oponeo? Jeśli tak, to zapewne już wiesz jak robi się w nim zakupy. Jeżeli to jednak Twoja pierwsza wizyta w Oponeo pl, to również nie powinno Cię to stresować, ponieważ serwis został zaprojektowany bardzo intuicyjnie. Po prostu wybierz tanie zimówki, które najlepiej nadadzą się do Twojego samochodu i kliknij Kup teraz. Po tym wybierz sposób dostawy, wpisz swoje dane oraz określ sposób płatności i wykonaj ewentualny przelew. Jeśli posiadasz kod rabatowy Oponeo, to znajdź miejsce, w które należy go wpisać i obniż dodatkowo cenę. Po tym pozostanie Ci już tylko czekać na paczkę zawierającą opony w niskiej cenie. Zobacz również pozostałe promocje w sklepach oponiarskich i oszczędzaj przed zimą.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>