Lufthansa – kod promocyjny na tanie bilety lotnicze

Promocja obowiązuje do 31.07.2012!

Potrzebne Ci tanie bilety lotnicze, ale jednocześnie chcesz lecieć dobrą linią, która gwarantuje komfortową i bezpieczną podróż? Mamy dla Ciebie niespodziankę – promocje Lufthansa, dzięki niej możesz kupić bilet na dowolny lot z Polski aż o 40 złotych taniej, czyli wcale nie mało. Wystarczy tylko zarejestrować się online i wygenerować specjalny kod promocyjny Lufthansy.

ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY

Kod promocyjny Lufthansa i tanie bilety na samolot

Wybierasz się w najbliższym czasie w dłuższą podróż i w związku z tym zastanawiasz się jaką linią lotniczą polecieć, żeby było wygodnie ale do tego również bezpiecznie? Jeżeli tak jest, to mamy dla Ciebie dobre informacje, teraz możesz polecieć z jednym z najbardziej renomowanych przedsiębiorstw lotniczych świata a także do tego jeszcze otrzymać zniżkę, jeżeli odbierzesz swój Lufthansa kod promocyjny, a z nim aż 40 PLN zniżki na zakup przelotu. A warto pamiętać o tym, że te linie latają niemal we wszystkie miejsca świata, zarówno na trasach krótkich, jak i długich. Jeżeli więc na przykład nie wiesz czym lecieć do Anglii, albo do USA i chcesz mieć dobre warunki podczas przelotu, to wybierz tego przewoźnika. Żeby odebrać zniżkę już teraz ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY, dzięki temu trafisz na formularz, którego pola należy wypełnić, ale na szczęście nie jest długi – imię, nazwisko, adres e-mail oraz kilka zaznaczeń, to wszystko raczej nie zajmie więcej niż 2 min. Tanie bilety na samolot są w twoim zasięgu, wystarczy tylko poświęcić chwilę, żeby skorzystać z tej okazji.

Lufthansa promocje – poleć niedrogo w dowolny zakątek świata

Jest jednak jeszcze kilka spraw, o których warto pamiętać, jeżeli chce się wykorzystać te promocje Lufthansy, to trzeba pamiętać o tym, że obowiązują one jedynie do końca lipca tego roku, czyli czasu jeszcze nieco zostało, ale żeby się nie spóźnić, najlepiej wszystko załatwić już teraz. Jest jeszcze kilka innych dosyć oczywistych zastrzeżeń, które trzeba wziąć pod uwagę, jeżeli chcesz się wykorzystać ten opisywany tutaj przez nas kod rabatowy Lufthansy. Przede wszystkim zniżki należy wykorzystać na loty, które odbędą się do końca września, inaczej niestety przepadają. Do tego chodzi tylko o rejsy wychodzące z Polski oraz obsługiwane przez tą linię lotniczą ewentualnie jej regionalnych partnerów. Ze wszystkimi innymi informacjami, które są tu konieczne, zapoznasz się na witrynie firmy. Zobacz także inne okazje w naszym serwisie, znajdziesz tu bowiem nie tylko kupony na tanie podróżowanie samolotem, ale również wiele innych ofert specjalnych również w sklepach internetowych a także stacjonarnych.


One Response to Lufthansa – kod promocyjny na tanie bilety lotnicze

  1. Super sprawa z tymi lotami :) Jeżeli chodzi o opinie o lataniu Lufthansą, to są one naprawdę dobre. Kilka razy też sama miałam okazję wybrać się w podróż tą linią i muszę przyznać, że wrażenia są jak najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>