Konkurs Tesco – wygraj bon na zakupy

Promocja obowiązuje do 29.12.2010!

Poznaj aktualne promocje Tesco i dowiedz się jak odebrać pieniądze na zakupy w tym markecie. A to naprawdę proste, ponieważ trwa tam teraz świetna zabawa – konkurs Tesco pozwala teraz wygrać coś, co z pewnością przyda się wszystkim, zwłaszcza w tym przedświątecznym okresie. Do wzięcia są bony Tesco o wartości 100 złotych – zagraj o nie, bo to naprawdę banalnie proste!

ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY

Na witrynie Tesco.pl trwa teraz bardzo fajny i prosty konkurs. Wystarczy oszacować wartość widocznego na ich stronie koszyka, zwyciężają osoby, które podadzą wartość najbliższą rzeczywistości. Do wygrania są bony zakupowe Tesco o wartości 100 złotych. Z pewnością przydadzą się podczas świątecznych przygotowań. Nie zastanawiaj się dłużej, już teraz ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY, wykorzystaj swoją szansę na Tesco on-line i postaraj się o nagrodę. Wpisz kwotę, którą uważasz za prawidłową, podaj swój adres e-mail i wybierz, który twoim zdaniem sklep Tesco jest najlepszy. Zajmuje to może minutę i nie ma w tym nic skomplikowanego.

Jeśli masz nadzieję, na to, że miejscem, które wybierzesz na zrealizowanie ewentualnej wygranej, będzie sklep internetowy Tesco, to niestety spotka Cię zawód. Obecnie w naszym kraju nie działa serwis zakupowy Tesco online, choć nie jest powiedziane, że nie ulegnie to kiedyś zmianie. W tej chwili jednak, jeśli chcesz zrobić tam zakupy, to musisz odwiedzić stacjonarne sklepy Tesco. A może masz ochotę obejrzeć też pozostałe gazetki hipermarketów w tym serwisie? Jeśli tak, to zapoznaj się dokładniej z zawartością tej kategorii i znajdującymi się w niej kuponami promocyjnymi.


One Response to Konkurs Tesco – wygraj bon na zakupy

  1. W tesko promocje zawsze fajnie wypadają :) Ciekawe czy uda mi się wybrać bon zakupowy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>