Biedronka – promocje tygodnia dla Ciebie

Promocja obowiązuje do 30.11.2010!

Jeśli lubisz robić codziennie zakupy w niskich cenach, to poznaj te promocje Biedronka i dowiedz się co kupisz taniej w tym tygodniu oraz ile dzięki temu oszczędzisz. Aktualna gazetka Biedronki prezentuje przecenione produkty spożywcze, jak i przemysłowe. Majsterkowicze również znajdą w niej coś dla siebie, czyli jest w czym wybierać. Odwiedź sklepy Biedronka i kupuj dobre i niedrogie towary.

ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY

Biegronka – gazetka z zakupami na każdy dzień

Teraz możesz robić tanie codzienne zakupy i przy tym nie rezygnować z wysokiej jakości tego, co kupujesz. To bardzo proste, po prostu przejrzyj w internecie promocje Biedronka.pl i z wcześniej przygotowaną listą ruszaj do jednego z wielu sklepów tej sieci dyskontowej. W tej chwili ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY i dowiedz się jak wiele dzięki temu oszczędzisz. Promocje w Biedronce obejmują takie rzeczy, jak markowe, dobre i przede wszystkim tanie produkty spożywcze – owoce, wędliny i mięsa, słodycze, napoje oraz wiele innych artykułów żywnościowych, z których korzystasz każdego dnia – poznaj najnowsze przeceny jedzenia w Biedronce. To oczywiście jeszcze nie jest wszystko, taniej również chemia domowa, elektronika, narzędzia, a nawet meble i artykuły wyposażenia wnętrz – przekonaj się jak wiele pomoże Ci zyskać Biedronka gazetka na codziennych zakupach.


Biedronka online – informacje o promocjach na stronie

Chcesz odszukać sklep internetowy Biedronka i w nim zrobić zakupy? Jeśli tak, to rozczarujesz się. W tej chwili nie jest w naszym kraju dostępna Biedronka online, więc najlepiej wybierz z gazetki to, co chcesz kupić i udaj się do jednego ze sklepów tej sieci – na pewno znajdziesz jakiś niedaleko. Pamiętaj też o tym, że Biedronka godziny otwarcia ma od poniedziałku do soboty 7:00 – 21:00, natomiast godziny pracy w niedzielę ustalane są indywidualnie dla każdego sklepu. Ruszaj więc na tanie zakupy, a wcześniej sprawdź oferty Biedronka w internecie. W naszym serwisie jednak możesz liczyć na wiele więcej, zobacz także co oferuje gazetka promocyjna Tesco, Carrefour i inne, znajdziesz je w odpowiedniej kategorii serwisu prezentującej oferty specjalne w marketach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>