Kupuj tanie pieluszki Huggies – promocja

Promocja obowiązuje do 15.11.2010!

Koniecznie zobacz promocje Huggies, dzięki nim możesz kupić tanie pieluszki tej firmy. Dokładniej, to możesz otrzymać zestaw dla noworodka w niskiej cenie w sklepach Carrefour i oszczędzić na tym 30%. Aby to zrobić wystarczy mieć kupon rabatowy Huggies. Pieluchy, które można dostać taniej, odznaczają się wyjątkową delikatnością naturalnej bawełny -nie drażnią skóry noworodka.

ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY

Huggies tanie pieluchy dla Twojego malucha

Z pewnością każdy rodzic, również ten przyszły, zna tą markę. A teraz można kupić tanie pieluchy Huggies i nie tylko to. Promocyjny zestaw dla noworodka zawiera również inne przydatne rzeczy, takie jak chusteczki nawilżane Huggies – idealne dla delikatnej skóry noworodka oraz słodką czapeczkę, w której maluch będzie mniej narażony na przeciągi. ZOBACZ OFERTĘ NA STRONIE FIRMY i dowiedz się skąd wziąć bon rabatowy Hugies i jeśli jeszcze uda Ci się go dostać, to ruszaj na tanie zakupy!


Weź kupon Haggies i kupuj rzeczy dla dzieci tanio

Przede wszystkim skorzystaj z linku i zapoznaj się z warunkami promocji Hugies na stronie firmy. Jeśli już dowiesz się jak z niej skorzystać i będziesz mieć kupon promocyjny, to ruszaj z nim do najbliższego marketu Carefour zrobić zakupy z rabatem dla noworodka. Jeśli to mało, to zobacz też inne oferty specjalne w tej kategorii i sprawdź jakie jeszcze promocje dla dzieci możesz znaleźć. Życzymy udanych zakupów!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>